Перница случај за кревет Цар Големина 21*37 Водоотпорен Перница Заштитник Мазна Pillowcase За Bedbug и мокрење Перница покрие zippered

Перница случај за кревет Цар Големина 21*37 Водоотпорен Перница Заштитник Мазна Pillowcase За Bedbug и мокрење Перница покрие

Достапно за нарачка
DEN 1055.52
Достапност:


Опис На Производот
Мазна Водоотпорен Перница Заштитник
Горниот Материјал : 100% полиестер поврзана ткаенина ламинатни со TPU
Големина : Стандард 21*27"
Кралицата 21*31"
Кралот 21*37"
50x70cm
Пакување : 1pair во ЈП торба
Aller Zip Мазна Перница ги Покрива Се : The ultimate во алергија на заштита потврдија од Entomology Лабораторија да биде кревет грешка залак доказ Прашина мите Заштитни бариери против алергени како што се пет првут и полен Воздух пареа porous, водоотпорен и абсорбента Кул и удобно да спијат на Мека, мазна површина Машина перат и да се во можност да ја собори сува Лесно да се вклопи


За производот

боја:
Бела
Големина:
53X94cm
Употреба:
Болница,Дом
тема count:
200TC
Стил:
Обична
Функција:
Водоотпорен,Еко-Пријателски
Шема:
Обична Обоена
Непристојни Слика:
No
одделение:
одделение А
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
перница крпа
Ткаенина Count:
20
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
PP001
Сексуално Сугестивна:
No
Техника:
Плетени
Материјал:
100% Полиестер
Тип:
Pillowcase
Големина:
King
Должина:
For Double Bolster

Избор на клиент