Бесплатен Превозот! ПРЕД Лево ABS сензор за FORD TRANSIT 2000-2006 OE#: 4099156 Авто Делови ABS СЕНЗОР TB08212 Автомобил Додатоци
Новак - 9 %

Бесплатен Превозот! ПРЕД Лево ABS сензор за FORD TRANSIT 2000-2006 OE: 4099156 Авто Делови ABS СЕНЗОР TB08212 Автомобил Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 2879.52
DEN 2620.00
Достапност:

Опис
Состојба : 100% Нов Бренд испраќаат директно од фабриката во 24 часа
Пакет : 1 парче со природни кутија
Осветленост Број : 4099156 4042001 4446245 4540494 YC15 2 B372 AB YC15 2 B372 AC YC15 2 B372 АД YC15 2 B372 AE YC15 2 B372 БОЛЕСТ
ABS СЕНЗОР TB08212
Fitment : FORD TRANSIT од 2000 до 2006 година Слика Детали
Пратката & Плаќање
Гаранција И Повратни Информации
Контактирајте Со Нас

За производот

Чувствителност:
0.1
Бренд Име:
TIANBANG
Hysteresis:
0.1(%F. S.)
линеарна:
0.2(%F. S.)
Резолуција:
0.5
Тип На Сензор:
Piezoelectric
Мерен Опсег:
0-1 носители.5
Повторливост:
0.1(%F. S.)
peugeot partner:
volvo s80
мерцедес w202:
volvo v70
citroen berlingo:
mazda 323
Опел Astra J:
SUZUKI JIMNY
рено duster:
рено trafic
Peugeot 206:
daewoo matiz
хонда спогодба 2003-2007 година:
хонда граѓански 2006-2011
toyota avensis:
citroen berlingo
Хонда Граѓански:
Опел Astra J
Шкода Fabia:
daewoo nexia

Избор на клиент