DHL 600Pcs 8*12cm Мека Транспарентен ПВЦ Патент Запечатување Торба Накит за Подарок Обетки Zip Заклучување на Анти-оксидација Jade Партија Пакет Торбичка

DHL 600Pcs 8*12cm Мека Транспарентен ПВЦ Патент Запечатување Торба Накит за Подарок Обетки Zip Заклучување на Анти-оксидација

Достапно за нарачка
DEN 4080.00
Достапност:


DHL 600 Pcs 8*12cm Мека Транспарентен ПВЦ Патент Запечатување Торба Накит за Подарок Обетки Zip Заклучување Торба Големина : 8*12cm, 3.1"*4.7" Употреба : Погоден за чување на накит, жад, мали копчето батеријата, бисери, жад и така натаму Материјал : Високо квалитетни ПВЦ пластични Боја : Транспарентна Карактеристики : Водоотпорен, zip заклучување торба е лесно затворени и рециклирање , не е лесно да се скршени, moistureproof, спречување на оксидација
Ве молиме Имајте во предвид : Оваа торба НЕ вклучуваат било накит или намирници!! Сликата е само за
користење на пример, сите standared со вистински објект кој сте го добиле!!
Превозот :
1. Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 5 работни дена како ветување.
2. DHL од Кина, Тоа трае околу 3-7 работни дена да се во светот.
3. Ве молиме бидете сигурни дека правилно Брод-адреса е запишана пред да се проверува. Откако плаќање е завршен, вие може да не бидете во можност да го промените превозот адреса. Ние не сме одговорни за било погрешно или undeliverable адреси.
4. Ние не сме одговорни за Било Обичај Должност/Данок. Ние обично изјавуваат пониска вредност, како основен ако нема посебно барање од вас.
Се враќа :
1. Ние се стави на купувачот задоволство на врвен приоритет. Ако не сте задоволни со вашите купувања, ние ќе бидеме среќни да се направи замена или рефундирање на објектот вкупната цена помалку Превозот и Ракувањето (S&H) пријава во рок од 30 дена од денот на вашите купувања.
2. За било Размена, за Наплата или Враќање на објектот мора да биде во оригинална состојба, вклучувајќи кутија, пакување, и сите додатоци или подароци.
3. Ве молиме овозможи до 7 работни дена за враќа да бидат обработени.
4. Превозот и Ракувањето (S&H) трошоци не се враќа.

За производот

Шема:
Полна Боја,Ниту Еден
Повод:
Роденден,Забава,Свадба & Ангажирање,Нова Година
Број На Модел На:
8*12cm
Бренд Име:
PABCK
Материјал:
Пластични

Избор на клиент