Vnox 316l не ' Рѓосувачки Челик Нараквици Долго Biker Велосипед Синџир Мажите Накит Висок Квалитет Сребро/Златни-боја
Новак - 35 %

Vnox 316l не ' Рѓосувачки Челик Нараквици Долго Biker Велосипед Синџир Мажите Накит Висок Квалитет Сребро/Златни-боја

Достапно за нарачка
DEN 694.08
DEN 451.00
Достапност:


ПРОИЗВОД НАСТАВА
Зошто да изберете од не ' рѓосувачки челик накит? Не ' рѓосувачки челик накит не оцрни и оксидираат, Тоа не како сребро ќе се црни, Тоа не како бакар накит алергија склони, Тоа не како легура накит, бидејќи на олово. И тоа е неверојатно противалергиски. Таквите предности се направи тоа се повеќе популарен додаток. Ние ќе брод на сите нарачки во рок од 3 работни денови. Превозот преку trackable регистрирани пост mail,нема економија пост.
ПРОИЗВОД ФОТОГРАФИИ
покаже вашата личност,за да биде некоја страст,активни,љубов исполнет млад човек,ние само треба да најдете право,погоден панк накит;Покажете ја вашата мускулна,панк накит се направи што повеќе кул,вашиот шармантен не може да се одбегне
1.Над Датумот На Породување Е Само За Референца, Понекогаш Ќе Биде Одложен Од Страна На Празници, Прослави, Лошите Временски Услови, Царина, Итн.
2. Пост Воздух Mail Да Источно-Европски Земји, Јужно-Американски Земји Може Да Потрае Подолго Од 60 Дена.
3. Експрес Обично Има Царина Прашања, Во Тој Случај, Ве Молиме Да Соработува Со Царинските Да Плаќаат Данок.
СЕ ВРАТИ И НАПЛАТА
Ако Било Какви Прашања, Ве Молиме Да Бидат Слободни Да Контакт. Ви Благодариме!
НАКИТ ОДРЖУВАЊЕ
Да се избегне било каков допир со comestice,парфем,коса гел итн киселост супстанција ,накит ќе исчезнат
Полетување кога swiming ,бидејќи тоа ќе се оксидира ако допир со хлорид во базен
Полетување кога ќе пот многу, таму ќе биде хемиска реакција која води кон црна точка се појави
SGS СЕРТИФИКАТ
ЗА VNOX НАКИТ
VNOX е млада,активни бренд,нашата цел е да им даде на нашите клиенти страст,декорација на вашиот живот,го направат вашиот живот повеќе деликатна.

За производот

Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Поставување Тип:
Канал поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
BR-088S
Бренд Име:
VNOX
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Decration
боја:
сребрена / златни-боја

Избор на клиент