ОЕМ 24v инверторот 240v 500w dc/ac инвертор чиста синусен облик 24v 220v исклучување мрежа сончевиот систем инвертер

ОЕМ 24v инверторот 240v 500w dc/ac инвертор чиста синусен облик 24v 220v исклучување мрежа сончевиот систем инвертер

Достапно за нарачка
DEN 2900.16
Достапност:


ОЕМ 24v инверторот 240v 500w dc/ac инвертор чиста синусен облик 24v 220v исклучување мрежа сончевиот систем инвертер
Ве молиме оставете порака за приклучок модел и фрекфенција. Ви благодариме.

За производот

Број На Модел На:
OPIP-500
Тежина:
1197g
Големина:
244*112*67mm
Излез Тип На:
Еден
Излезна Струја:
2.27 На
Тип:
DC/AC Инвертори
Фрекфенција:
50Hz/60Hz
is_customized:
Yes
Излезна Моќност:
401 - 500W
боја:
сребро 24v инверторот 240v 500w
MOQ:
1 компјутер 24v инверторот 240v 500w
сертификација:
CE, RoHS ISO9001
Гаранција:
1 година 24v инверторот 240v 500w
ОЕМ:
прифати 24v инверторот 240v 500w
Излез Waveform:
чиста синусен облик
USB Излез:
5V/1A
Влезен Напон:
24VDC
Излезниот Напон:
220VAC

Избор на клиент