Отворено Тактички Gear Воена Една Единствена Точка Пиштол Јаже Мулти-цел Прилагодливи Пушка Пиштол Прашка/Рака Лов Додатоци
Новак - 30 %

Отворено Тактички Gear Воена Една Единствена Точка Пиштол Јаже Мулти-цел Прилагодливи Пушка Пиштол Прашка/Рака Лов Додатоци

Достапно за нарачка
DEN 744.00
DEN 521.00
Достапност:


Специјална понуда за 10% попуст (2 парчиња или повеќе)
Отворено Тактички Една Единствена Точка Пиштол Јаже Прилагодливи Пушка Пиштол Прашка Систем За Рака
Функција :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет.
Единствена точка прашка.
Направени од високо густина најлон материјал.
Вртливата Предизвика предвремени овозможува прашка да се unhooked брзо и лесно од пушка.
Прилагодливи јаже должина да се користи за сите
Разноврсна, може да се користи како за на рака, lanyard, безбедност јаже, и др. :
Материјал : Тешки Најлон+ Метал тока+ Еластична јаже

За производот

боја:
Amry Зелена, Црна, Каки
Број На Модел На:
Б-01

Избор на клиент