Htpc Intel Dual Core i5 3317u 1.7 GHz 4K Fanless индустриски мини кутија компјутер со 4 com пристаништа RAM меморија 4G SSD 16G

Htpc Intel Dual Core i5 3317u 1.7 GHz 4K Fanless индустриски мини кутија компјутер со 4 com пристаништа RAM меморија 4G SSD 16G

Достапно за нарачка
DEN 14064.00
Достапност:


Intel® Core™ i5-3317 U Процесор (3 M Кеш, до 2.60 GHz)
КОНФИГУРИРАН
RAM МЕМОРИЈА : 4 GB
ДИСК КАПАЦИТЕТ : 16 GB SSD
Intel I5 3317 U Dual-Core ПРОЦЕСОР DDR3 1080 P Мини КУТИЈА HTPC, Тенок Клиент Компјутерот
Модел Бр. HTPC33-SI5 Плоча M100-I5 ПРОЦЕСОРОТ Интегрираната Intel 22nm I5 3317 U/1.8 G dual-core 1.7 GHz ПРОЦЕСОР TDP 17 W Чипсет Intel® NM70 express чипсет Графика Intel® HD Core графика,Обезбедување VAG / 2*HDMI /1*LVDS се прикаже излез Систем Меморија 1* ПА DDRIII Меморија Слот,Поддршка 1066/1333 Меморија, Макс. до 8 GB Слот за Експанзија 1* Мини-PCIE СЛОТ, Поддршка за WIFI/3 G модул 1*MSATA слот,поддршка SSD/ WIFI Складирање 2*SATA2 Мрежа 1*RTL8111 E Gigabit LAN чип,Поддржува Разбуди на LAN Преден Панел Порт 1* МОЌ Заден Панел Порт 4* USB 2.0 1* HDMI 1* VGA 1* LAN 1* Line out (зелен) 1* Микрофон (црвено) 1* DC_12 V ВО 2* WIFI антена интерфејс на Систем за Ладење од Страна на матичната Плоча за ладење вентилатор за ладење Температурата на работа -10°C~60°C, Температура на Чување -20°C~70°C Оперативни Влажност 5%-95%(релативна влажност; не-кондензирање) Анти-вибрации 5~400 Hz/случаен оперативни Форма Фактор 197*197*33 (L*W*H/мм) копче за Внесување DC_12 V еден моќност Инсталација Десктоп или ѕид монтирање на Материјалот и занает Sandblasting процесот на оксидација (Сребрена сива)

За производот

Тип:
Мини КОМПЈУТЕР
Производи Статус:
Акции
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Процесор Главниот Фреквенција:
1.7 Ghz
Употреба:
Мултимедијални
Процесор Бренд:
Intel
Тип:
Мини Десктоп
Број На Модел На:
htpc33
Процесор Модел:
Intel Core i5-3317U Процесор

Избор на клиент