Имитација Бисер Акрилик Beaded Водат Децата Нараквици, со Нетранспарентно Акрилик Монистра, Мешана Боја, 43mm
Новак - 30 %

Имитација Бисер Акрилик Beaded Водат Децата Нараквици, со Нетранспарентно Акрилик Монистра, Мешана Боја, 43mm

Достапно за нарачка
DEN 911.04
DEN 638.00
Достапност:


Имитација Бисер Акрилик Beaded Водат Децата Нараквици, со Нетранспарентно Акрилик Монистра, Мешана Боја
Големина : за 43mm внатрешен дијаметар, монистра : 6~12mm.
Продавачот Препорачува :
НАПОМЕНА :
>>>>> Боја на нашите мешани бои предмети ќе бидат испратени по случаен избор и може да биде различен, со нашата слика. Ве молиме да го потврдите со контактирање со клиентите ако не предвид нивните бои!
>>>>> 1 Пакет = 1 Влакно или 1 компјутер во нашата продавница

За производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
pandahall
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Затворач Тип:
Лесно-кука
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Унисекс
боја:
мешана боја
Пол:
Девојки
единица:
50Strands
Материјал:
Акрилик

Избор на клиент