1ml 2ml 3ml 100pc Килибар Dropper Мини Стаклено Шише Етерично Масло Екранот Шишенцето , Мали Серум Парфем Браун Примерок контејнер
Новак - 5 %

1ml 2ml 3ml 100pc Килибар Dropper Мини Стаклено Шише Етерично Масло Екранот Шишенцето , Мали Серум Парфем Браун Примерок контејнер

Достапно за нарачка
DEN 1392.00
DEN 1322.00
Достапност:


1ml 2ml 3ml 100pc Килибар Dropper Мини Стаклено Шише Етерично Масло Екранот Шишенцето , Мали Серум Парфем Браун Примерок контејнер
Капацитет : 1 ML 2 ML 3 ML
Материјал : Стакло Шише Со Пластични Dropper
Боја : Кафена ( жолто ) + Црна
Превозот
* Принцип, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 2 работни денови по добивањето на вашиот расчисти исплата, испораката ќе се случи како на нашиот тим се промени секој момент, ако е потребно итно, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се провери состојбата.
* Кога вашата нарачка во рок од 2kg, ние ќе преку Кина Пост Воздух Mail за да ја испратите вашата нарачка, со бесплатен превозот; кога вашата нарачка надвор од 2kg, ние може да одберете брод од страна на други меѓународни истите да се изречни или subpackage, ќе најдете навистина голем попуст на превозот цена, како резултат на тоа, тоа е навистина многу ниска цена за вас!
* Превозот ќе бидат затворени за време на викендите или големи празници.
* Дали потврдите Адресата и Телефонскиот Број на кој ќе го остави на нас. Телефонски Број е многу важно за поштата може контакт со вас во времето.
* Клиенти се одговорен за било обичај такси, увозните давачки, а должност на даноци. Обично,Ние ќе напишете пониска вредност и марк "подарок" или "пример" за да ви помогне да се избегне данок или помалку вашиот данок.Ако ви треба целосна вредност на превозот сметка или фактура,ве молиме ги споделите со нас кога местото цел
Повратни информации
* Ние го негува секој ја напуштат повратни информации од нашите клиенти; Ако има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас најпрво пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми ПОБРЗО. Се надеваме дека ви се допаѓа нашата предмети и уживање во вашата шопинг и ние, исто така, се надевам дека ќе може да ни даде позитивни повратни информации и 5 ѕвезди задоволство. Ви благодариме!
Услуга
* Ако имате било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние поддршка големо количество наредби и OEM услуга, ако треба, ве молиме контактирајте не директно, ние ќе ви понуди со најдобра цена и одлична услуга.
* Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 14 дена од денот на приемот. Вратени предмети мора да се дојде со оригинални делови и додатоци. Наплата ќе се издава еднаш сме го примените вашиот вратени предмети, корисниците се одговорни за сите врати превозот обвиненија.
* Ако имате било какви прашања во врска со нашата продавница или предмети, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговор во рок од 24hours по приемот на вашата е-пошта.
Ви благодариме за доаѓање, добредојдовте повторно!

За производот

Спецификации:
1ML 1CC, 2ML 2CC, 3ML 3CC
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Број На Модел На:
Dropper шише
Големина:
1ml 2ml 3ml
is_customized:
Yes
Оригиналното Место:
Жеџијанг ,CN
Шише боја:
браун ( жолто )
капа боја:
Црна
Употреба:
етерични масла ,парфеми ,чувствителен течности итн козметички пакување
Индустриска Употреба:
лична нега ,парфеми и слично
Површината Ракување:
свила печатење на екран ,спреј сликарство ,УВ слој Мраз
Име:
етерично масло стаклено шише
Dropper материјал:
Пластични
Запечатување Тип:
DROPPER

Избор на клиент