Datacard 569110-999 глава за печатење работи на SP55 и SP55Plus печатач
Новак - 5 %

Datacard 569110-999 глава за печатење работи на SP55 и SP55Plus печатач

Достапно за нарачка
DEN 15840.00
DEN 15048.00
Достапност:


Datacard 569110-999 работа на СП 55 и SP55 плус печатач

За производот

Стил:
боја
Хартија Храна Режим:
Авто
Интерфејс Тип:
USB
Брзината На Печатење:
24ppm
Поддржува Мрежа За Печатење:
Жичен
Бренд Име:
SIJUJI
Број На Модел На:
Datacard 569110-999
Двострано Печатење:
Yes
Макс. Големина На Хартија:
CR80
Тип:
Картичка печатач

Избор на клиент