Mesh babydoll Со Сатен Поместена Underwire Чаши Со Чипка Намали Детали Секси Зелена Бебе Кукли W2053
Новак - 8 %

Mesh babydoll Со Сатен Поместена Underwire Чаши Со Чипка Намали Детали Секси Зелена Бебе Кукли W2053

Достапно за нарачка
DEN 479.52
DEN 441.00
Достапност:


Купонот Употреба Правила :
1. Оваа купонот може да се користи само во овој магазин. Нема ограничување за категории.
2. Вие не може да се добие овој купон вратени кога ќе се применуваат за враќање на средствата.
3. Овој купон не може да се разменуваат за готовина или се промени.
Добредојдовте на нашата продавница!
Драг пријател, на нашата големина се европа стандард , ве молиме погледнете го подолу
форма( на една големина е M-L ), ако се afaid премногу строги, може да се купи поголем! Можете исто така да кажам
мене големина, јас ќе ви одговори на frist време! Генерално, испорака на САД, Русија и се потребни околу 10-25 работни денови. Испорака до Канада,АУ, велика БРИТАНИЈА и други Европски земји трае околу 20-39 дена. Ако ви треба item многу итно, ве молиме контактирајте со нас за изразат испорака.
Ние ќе caculate express превозот цена за вас. Експрес испорака трае околу 3-7 дена да пристигнат. Ако не сте го зедов тоа во рамките на превозот време, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе го провериме тоа за вас со пост канцеларија и обичаи. Бидејќи понекогаш тоа ќе биде одложен за сообраќај или лет метеж. Ве молиме donot отворен спор за нас. Ние ќе ја преземе одговорноста за испраќање или наплата за било каква загуба на објектот. Ви благодарам многу!
Ве молиме контактирајте со нас пред сите негативни или неутрални повратни информации.
Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем во времето.
Ви благодариме за вашето разбирање & соработка однапред.

За производот

Големина:
One Size
Посебни Употреба:
Егзотични Облека
Долна Облека Тип:
Сет
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Непристојни Слика:
No
Материјал:
Spandex,Полиестер Мешавини
Декорација:
Чипка
Сексуално Сугестивна:
No
боја:
Зелена
Трговија на големо цел:
прифатете
Сезоната:
Пролет,Лето, есен долна облека
Големина:
One size
MOQ:
1 buc
време на испорака:
Во рок од 2-3 работни дена по приемот на вашата исплата
Ткаенини:
Чипка/ Полиестер
Пол:
Жените
Стил:
Секси

Избор на клиент