11 60W LED Работа Светлина Бар Безжичниот Далечински управувач со Strobe Светлина Трактор ATV Теренски Магла светлина Лентата за Надворешни Светлина Зачувување на 72w

11 60W LED Работа Светлина Бар Безжичниот Далечински управувач со Strobe Светлина Трактор ATV Теренски Магла светлина Лентата

Достапно за нарачка
DEN 5087.52
Достапност:


Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз даночни
Ве молиме љубезно ве молиме да не информирате на точни вредност на фактура
За светлата : имаме МЕСТО и ПОТОП Светлината,
Топло Бела = МЕСТО светло е 10 степен,
Ладно Бела = ПОТОП светлината е 60 степен . Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Други мудри, ние ќе го испрати Rondomly .
11" инчен 60 W LED Работа Светлина Бар Безжичниот Далечински управувач со Strobe Светлина Трактор ATV Теренски Магла светлина
Надворешна Светлина Зачувување на 120w
Опис :
LED Моќност : 60 W
. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Соодветен дизајн за греење елиминација. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
Бела = КОМБО светлина е 1 Поплава + 4 Место + 1 Поплави
Кога ќе го поставите цел, ве молиме kinldy кажете ни која ви е потребна. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба.
Ако не можете да знаете дали вашата адреса за е Оддалечена област или не е , ве молиме да бидат слободни да контакт.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
1.
Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Време На Испорака :
Посебна забелешка : ако имате било какви посебни Барања,можете да Напишано во Забелешките кога цел,
и најдобро ни даде вашата emai или други контакт начин,ако има било каков проблем,ние можеме да ве контактираме. Водоотпорен го оценувате : IP 67
. Стаклена површина е направен од Четвртиот Леќа со висока светлина трансмисија
3. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број.12 mounth ограничена гаранција.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Примена на разликата светлина ресурси(Како ВИСОК LED Светилка)
4.
*Ве молиме контактирајте со нас веднаш, Ако имате било какви прашања. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Температура на бојата : 6000 K
. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса .
ние ќе совети друг express до вас преку е-маил, и промена на изразат ако нема одговор 1 ден по е-пошта.
Ако најдете на превозот цена на вашата земја е скапо,
ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се прилагоди на најдобар превозот цена за вас. Ја процесираме вашата нарачка во рок од 1 работен Дена ако нареди информации и плаќање избришани. Ние само брод да се потврди цел адреси. 30000 часа погоре живот време Производ Функција :
1. 6pcs*10w висок интензитет КРИ LED ЧИПОВИ
.
Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Кастинг Алуминиумски Легури Домување
2.
Ако ви треба ни да се испрати на парцела од експрес начин, ве молиме љубезно ве молиме да ја проверите вашата адреса за е Оддалечена област или не. Монтажа Заградата : Алу фирма заградата
.
специфична причина за враќање, и вашата цел број. Оперативен Напон : 9-30 V DC
. Зрак : 10degree Место/60degree поплава/Комбо
.
и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.

За производот

Температура На Боја:
КОМБО, НА САМОТО МЕСТО, ПОПЛАВА
Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
FASTKAS
Име На Модел:
D4R-60
Led Чип Производител:
Кри
За Возило Брендови/Модел:
Jeep
Wrangler-Година:
1990,1991,1992,1993,1994,1995,1997,1998,1999,2000,2001,2002,2003,2004,2005,2006,2007,2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2015
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
Diecast алуминиум домување
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
Комбо / место / поплава
Jeep Модел:
Wrangler
Автомобил модел:
сите
Година:
Нови
Специјални Функции:
Теренски Светлина, Strobe Светлина, LED Светло Бар
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Фарови
Објектот Дијаметар:
11inch
Објектот Тежина:
3kg
Lumens:
5500
далечинскиот:
Безжичен Далечински wiht Strobe Светлина функција
Напон:
10-30v, 12v, 24v
Opitonal Зрак:
КОМБО, НА САМОТО МЕСТО, ПОПЛАВА
Користење На Животот:
>30000 часа
автомобил светлина:
Надворешна Светлина
Водоотпорен:
IP67
Материјал:
Алуминиум Легура Куќа
светло функција:
LED ТЕРЕНСКИ МАГЛА СВЕТЛИНА БАР
Wattage:
60

Избор на клиент