Mimaki JV33 Медиуми Плоча печатач делови Медиуми Плоча

Mimaki JV33 Медиуми Плоча печатач делови Медиуми Плоча

Достапно за нарачка
DEN 840.96
Достапност:


mimaki jv33 Медиуми Плоча - M508889
За да се користи со : Mimaki jv33 -130 / JV33-160 / JV33-260 / JV33-130 BS / JV33-160 BS / JV33-260 BS / CJV30-60 / CJV30-100 / CJV30-130 / CJV30-160 / CJV30-60 BS / CJV30-100 BS / CJV30-130 BS / CJV30-160 BS / TS3-1600.
Забелешки : ОЕМ
Оваа општа Медиуми Плоча може да биде замена на Оригиналниот дел не.M508889.

За производот

Бренд Име:
YILINUOSI
Број На Модел На:
Mimaki JV33 Медиуми Плоча
Тип:
Други
користат за:
mimaki jv33

Избор на клиент