Трговија на големо 1000PCS / торба 23MM CDF-150S Види Пролет Бар за да се Види Поправка и да се Види Бенд Замена
Новак - 30 %

Трговија на големо 1000PCS / торба 23MM CDF-150S Види Пролет Бар за да се Види Поправка и да се Види Бенд Замена

Достапно за нарачка
DEN 644.64
DEN 451.00
Достапност:


23mm CDF-150 S Види Пролет Бар (1000pcs во една кеса)
Објектот состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет. Боја : Сребрена Количина : 1000 парчиња за 1 size Други Големини : 6mm/7mm/8мм/9mm/10мм/11mm/12mm/13mm/14mm/15mm/16mm/17mm/ 18mm/19mm/20mm/21mm /22mm/23mm/24mm Материјал : не ' Рѓосувачки Челик со Дебелина : прибл. 1.5 mm Игли се користи за Метал Види Рака Линкови Лесно Да се Инсталира
ако ви требаат посебни пролет бар ,ве молиме контактирајте со нас

За производот

Бренд Име:
WRTOR
Тип:
Часовници за Делови
Објектот Дијаметар:
0.15cm
Објектот Висина:
0.15cm
Објектот Должина:
2.3cm
Објектот Тежина:
0.01kg
Објектот Ширина:
0.15cm
Број На Модел На:
CDF-150S
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Види Бенд Замена
Тип На Објект:
Поправка Алатки & Колекции

Избор на клиент