Селото ЛОФТ Ретро Таванот Светла Американскиот Индустриски Стил Бар, Кафуле, Ресторан Коридор Светилка Креативни Железо Таванот Светилка
Новак - 40 %

Селото ЛОФТ Ретро Таванот Светла Американскиот Индустриски Стил Бар, Кафуле, Ресторан Коридор Светилка Креативни Железо Таванот

Достапно за нарачка
DEN 2831.04
DEN 1699.00
Достапност:


Име : Pendant Светла
Бренд : ASCELINA
Моќност : 3-60 W,Max60 W
Напон : 90-260 V
материјал : Железо
Боја : црна
Пакет големина : 47*15*12cm
Тежина : 1kg
Извор на светлина : Блескаво Светилки
Применливи простор : 10-15square метри
Апликацијата места : седи соба / ресторан / дневна соба
Совети : на тавански светилки не вклучувајќи светилки, ќе треба да се купи светилки посебна благодарност.

За производот

Тип На Објект:
таванот светла
Заврши:
Железо
Стил:
Земја
Карактеристики:
Земја
Осветлување Област:
10-15square метри
Гаранција:
2 години
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Примена:
Трпезарија
Употреба:
празник
сертификација:
CCC,CE
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Број На Модел На:
CL004
Бренд Име:
ASCELINA
База Тип:
E27
Материјал:
Метал
Тело Материјал:
Железо
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Прекинувач:
Никој
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
Yes

Избор на клиент