3pcs Nema 34 Stepper Моторни JK86HS155-6004 еден вратило 12.2 Н. м (1727 мл/во) 6A моторни должина 155mm CNC Гравирање
Новак - 5 %

3pcs Nema 34 Stepper Моторни JK86HS155-6004 еден вратило 12.2 Н. м (1727 мл/во) 6A моторни должина 155mm CNC Гравирање

Достапно за нарачка
DEN 9216.00
DEN 8755.00
Достапност:


СОВЕТИ : За меѓународни испорака, таму може да има царински даноци во вашата земја, ние сме подготвени да се огласи за производи и вредност според барање, и според internaional стандардните правила, ги локалните обичаи трошоци треба да се плати од страна на купувачот.
Количина :
3pcs Nema 34 Stepper Моторни JK86 HS155-6004 еден вратило 12.2 Н. м (1727 мл/во) 6 A моторни должина 155mm CNC Гравирање

За производот

Одржување На Вртежен Момент:
12.2 Nm
Тип:
Хибрид
Фаза:
2
Тековната / Фаза:
6A
сертификација:
CE,ISO,ROHS
Чекор Агол(степени):
1.8°
Број На Модел На:
JK86HS155-6004
Целокупната Димензии:
155*86*86mm
Примена:
3 d принтери, следење на опрема, медицински машини
Вратило Дијаметар:
14mm
Жица:
4wire
Моторни должина:
155mm

Избор на клиент