LPHZQH мода Кутре Сибирскиот Husky куче keychain жените чанта pendant шарм додатоци автомобил Копче прстен трендовски накит steampunk
Новак - 47 %

LPHZQH мода Кутре Сибирскиот Husky куче keychain жените чанта pendant шарм додатоци автомобил Копче прстен трендовски накит steampunk

Достапно за нарачка
DEN 1147.20
DEN 608.00
Достапност:


добредојдовте на LPHZQH продавница
производот се покаже ,едноставен, но вистински !

За производот

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
K039
Метална боја:
Родиум Позлатен
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Бренд Име:
LPHZQH
Пол:
Унисекс
Функција:
Моден

Избор на клиент