Ballroom Натпревар Облека За Жени 2017 Нови Дамски Долг Ракав Валцер Танго Flamenco Танцување Костим Фустани Ballroom Танцува
Новак - 20 %

Ballroom Натпревар Облека За Жени 2017 Нови Дамски Долг Ракав Валцер Танго Flamenco Танцување Костим Фустани Ballroom Танцува

Достапно за нарачка
DEN 15792.00
DEN 12634.00
Достапност:

Употреба : Ballroom Валцер Танго Модерна Flamenco Танцување Носат Стандард Натпреварување,Фаза на Изведба,Часови по Танцување, Или Специјални Прилики Ние сме фабриката. Добредојде за долго време бизнис ако имате дизајн нацрт-ние, исто така, може да се направи од вашиот дизајн нацрт. Вие само може да се испрати до нас. Ние ќе го направи за вас, како и вашиот requirment. За овој фустан ние може да обезбеди слободни сопствени направени големина,Ако треба сопствени направени,ве Молиме оставете порака за да обезбеди висина,тежина,биста,половината,колковите ракави итн.Нашата служба за корисници ќе ви помогне да се справи со ве Молиме да се биде внимателен за да се потврди големината пред да нарачате! Можете да изберете боја Можете да изберете големината на Превозот Време и Цена -Ние нудиме брод стоки со DHL, UPS-от, ТНТ и FEDEX. Времето за производство е 7-18days по потврдувањето на клиентот плаќање. Наплата 1. Размена само за нашите веб-сајт покажува предмети. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. 2. Нема замена за посебна цел или клиент на дизајнот. 3. Купувачот мора да ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. Повратни информации ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.

За производот

боја:
Црна и јоргованот
Големина:
S, M, L, XL, XXL
Танц Тип:
Ballroom
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex,Полиестер
Број На Модел На:
HB-027
Танц Тип:
Ballroom
Тип На Производ:
Танц Фустани
Боја :
Слика во боја или слободни сопствени направени
Пол :
Жените
Големина :
S,M,L,XL,XXL
Соодветна Возраст :
18-40 години возрасни
Погоден Висина :
150СМ,160CM,170CM,180CM
Кориснички :
Yes
Превозот :
Бесплатен превозот

Избор на клиент