Дете Почетокот На Едукативни Играчки Бебе Рака Фатете Дрвени Загатка Играчка Азбука И Цифрениот Учење Образование Дете Дрво Сложувалка Играчка
Новак - 5 %

Дете Почетокот На Едукативни Играчки Бебе Рака Фатете Дрвени Загатка Играчка Азбука И Цифрениот Учење Образование Дете Дрво Сложувалка

Достапно за нарачка
DEN 902.40
DEN 857.00
Достапност:


Дете Почетокот На Едукативни Играчки Бебе Рака Фатете Дрвени Загатка Играчка Азбука И Цифрениот Учење Образование Дете Дрво Сложувалка Играчка
Добар квалитет Дете Почетокот на Едукативни Играчки Бебе Рака Фатете Дрвени Загатка Играчка Азбука И Цифрениот Учење Образование Дете Дрво Сложувалка Играчка Функција : Материјал : Дрво Бои : Multicolor Пол : Унисекс Големина : 28x28x2.5cm Користење на еколошки вода-базирани боја безбедно, не-токсични и без мирис парична Казна изработка, мазна и не осилото Учат на вашето бебе да се знае бојата, подобрување на боја визија пресметката за основните тренинг Trian бебе способноста на пракса
Плаќање
1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка.
2.Ве молиме да направи плаќање по купувањето. Ние ќе го организира превозот, како е можно поскоро.
Превозот И Испорака
1.Ние веќе се предвидени еден превозот метод за слободни или пак само се роди мал дел.
За оваа превозот начин, тоа би обично се земаат 15 до 39 дена за вашата цел да стигнат до вас.
2.Покрај тоа, ние исто така имаме предвидено ви најбрзиот превозот метод за вашиот избор,која може да поминат помалку од 15 дена за да стигне до вас.
3.Ве молиме оставете ги твоето полно име, целосна адреса, право поштенски број и телефонски број, кога прави нарачка.
Царинските Давачки & Даноци
1. Примачот мора да биде во согласност со сите закони и прописи на земјата на дестинација.
2. Увозните Даноци и Дополнителни трошоци за царинење мора да бидат на товар на примателот; ние немаме контрола над овие давачки и не може да се предвиди
она што тие можат да бидат.
Повратни информации
1. Вашата Повратна информација е од исклучително значење за нашиот бизнис. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават
позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди. Ние навистина го ценат тоа.
2. Ако имате било какви се жалат во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на Aliexpress и ние ќе го пробате
најдобри напори за да ги реши вашите проблеми.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку"Контакт сега"линк или "Разговор сега"линк, ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден.

За производот

Тип:
Блокови
Пол:
Унисекс
Дрво Блок Тип:
Загатка Блокови
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
2-4 Години
Бренд Име:
Играчка Ву

Избор на клиент