Нов модерен светла злато streamer полиестер жакард ткаенина и класичната тотем се облекуваат палто одговараат на ткаенина
Новак - 18 %

Нов модерен светла злато streamer полиестер жакард ткаенина и класичната тотем се облекуваат палто одговараат на ткаенина

Достапно за нарачка
DEN 1164.00
DEN 955.00
Достапност:


Основни Информации Дебелина, индекс : | тенка | Многу тенки | умерено | Малку дебела | дебела Еластична индекс : | inelastic |Микро еластичност|Еластична |Добра еластичност
Ширина : 150cm
Тежина : 380g/m
Состојки : 40%памук 70% хемиски влакна
тежина : Хемиски fibplease да ни каже боја број под цел.
https : //item.taobao.com/item.htm?spm=a1z10.3-c.w4002-17098756001.74.53701d4c Wz R9 Fn&id=561764241067

За производот

Техника:
Ткаени
Стил:
Twill
Шема:
Обоена
Плетени Тип:
Искриват
Материјал:
100% ES Влакна
Тип:
чипка ткаенина
Тип На Производ:
Карбонски Влакна Ткаенини
Ширина:
150cm
Nonwoven Техника:
Бод-Спои
Функција:
Еко-Пријателски

Избор на клиент