Моден Новородените Деца Бебе Девојки Лето Тимови Sunsuit Возбудува Исклучување Рамо Врвот Блуза Тексас Флорални Чипка Панталони Фармерки Облека Сет
Новак - 13 %

Моден Новородените Деца Бебе Девојки Лето Тимови Sunsuit Возбудува Исклучување Рамо Врвот Блуза Тексас Флорални Чипка Панталони

Достапно за нарачка
DEN 504.00
DEN 439.00
Достапност:


1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање.
Пакет се вклучени : 1x Исклучување Рамо Врвот&1x Панталони
Големина на Табела : Големина на Врвот Должина Биста*2 Панталони Половината*2 Возраст 80 31 см 30 см 44 cm 16 cm 0-1 носители Години 90 33 cm 31 cm 47 см 17 см 1-2 Години
100 35 см, 32 см 51 cm 18 cm 2-3 Години 110 37 см 33 cm 54 cm 19 cm 3-4 Години, 120 39 см 34 см 58 cm 20 cm 4-5 Години
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точка ниска НСД или да се отвори било која спорови за Paypal, и Ebay, ве молиме да ни даде можност да ги разреши евентуалните проблеми и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. Ве молиме овозможи 1-2 работни дена за нас да одговор.
Преглед
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
Ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку "Прашајте го продавачот прашање" ,Ние се обидуваме се потрудиме да одговорите на вашите пораки веднаш штом е можно, се должи на висока јачина на звук на дневни дојдовни е-пораки и временската зона разлика, ние може да не биде во можност да одговорите на вашите пораки веднаш.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Ние остави позитивен фидбек за вас по добивањето на плаќање.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот. Вашето мислење е многу важно за нас, позитивни повратни информации и 5 Бодови НСД е високо ценет.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. (Со исклучок на contrived damagement или misusage). Ви благодариме. Ви благодариме за вашето разбирање.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.

За производот

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 6M, 12M
Бренд Име:
pudcoco
Број На Модел На:
Возбудува Исклучување Рамо Врвот Блуза Тексас Флорални Чипка Панталони Фармерки
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Краток
Затворање Тип:
Pullover
Outerwear Тип:
Грб
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
О Деколте
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Се поставува

Избор на клиент