Rarelock Дигитални Електрични Хотел Заклучување Најдобри RFID хотел Електронско Заклучување на Вратата За Стан Стан на
Новак - 5 %

Rarelock Дигитални Електрични Хотел Заклучување Најдобри RFID хотел Електронско Заклучување на Вратата За Стан Стан на

Достапно за нарачка
DEN 9552.00
DEN 9074.00
Достапност:


Име : Rarelock Дигитални Електрични Хотел Заклучување Најдобри RFID хотел Електронско Заклучување на Вратата На Станот Стан
Предмет : ZS70
Заклучување Тип : Багаж Кодот За Заклучување
Key Type : Keyless,Лозинка
Материјал : ABS
Големина(Должина*Ширина) : 52mm*89mm*19mm
Нето Тежина : 65g / ЕЕЗ
Бруто Тежина : 70g / ЕЕЗ
Пакет : ПП торба
Забелешка :
1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;
2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;
3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.
Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени.
1. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика. Конечната боја ве молиме погледнете ги нашите актуелни стоки. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Ве молиме да го потврдите вашето информации(име и презиме, поштенски код, телефонски број, итн.) повторно пред купување.
2. Ако не се добие објектот додека времето за испорака е крај, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се прошири и на испорака за заштита на датум веднаш.
3. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рок од 59 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Русија или Јужна Америка Земји .
4. Ве молиме НЕ го отвори спорот во рамките на 79 дена од пратката е транспортирана ако земјата на дестинација е Бразил .
5. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Откако ќе ни покаже на екранот на двата 5 ѕвезди, ние ќе ви ги даде $1 ПОПУСТ за вашата следна цел.
6. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да ја напушти неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас.
Комуникацијата е Најдобар Начин да се решат проблемите.

За производот

Бренд Име:
R
Големина:
52mm*89mm*19mm
Број На Модел На:
ZS39
Заклучување На Вратата Употреба:
Внатрешни Работи Бравите
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Материјал:
ABS
Големина:
52mm*89mm*19mm
Тежина:
70g
Примена:
Багаж Патент Торба Ранец Чанта Куфер Фиока Кабинет
специјалност:
Код Комбинација Дигитални Лозинка За Заклучување На
Тип:
3 Група Код (0-9) Со Wirerope
боја:
Бела,Сина,Зелена,Портокалова,Розова
Пакет:
Меур торба
DIY Материјали:
Металугрија

Избор на клиент