8 Порта AV РКА Видео Аудио Преклопник Аналоген Сигнал Извор Селектор 8 Во 1 Од

8 Порта AV РКА Видео Аудио Преклопник Аналоген Сигнал Извор Селектор 8 Во 1 Од

Достапно за нарачка
DEN 1385.28
Достапност:

8 Порта AV РКА Видео Аудио Преклопник SVBS Сигнал Извор Селектор 8 Во 1 Од
Видео :
Текст Видео Сигнал : 0.8-1.0 volts p-p
Текст Отпорност : 75Ω
Излез Видео Сигнал : 0.8-1.0 volts p-p
Излезна Отпорност : 75Ω
Пропусниот опсег : 50 Hz-5.5 MHz
Аудио :
Текст и Аудио Сигнал : 2 V(RMS)
Текст Отпорност : 47 KΩ
Излез Видео Сигнал : 2 V(RMS)
Излезна Отпорност : 1 KΩ
Фреквенција : 10 Hz-20 KHz, 0db
8 Порти на текст (Лево и Десно Канали) и 1 Порта излез (Лево и Десно Канали)
8-начин AV РКА на Аудио Видео Switcher Селектор за XBOX DVD PS3, PS2 Wii Кабел Кутија за ТВ Едноставна притисни го копчето за префрлување Метално куќиште, одлична стабилност и долговечност Лесна инсталација и работа. Нема екстра напојување и софтвер диск потребни.

За производот

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
Мт-Viki
домување:
Метал
На текст:
8 порта
Ourput:
1 порта
Вклучете метод:
Manual копчето префрлате
боја:
Црна

Избор на клиент