aparelho auditivo опрема гуангжу јасно апаратчиња за слушање уво засилувач за стари лица Бесплатен превозот S-109S
Новак - 14 %

aparelho auditivo опрема гуангжу јасно апаратчиња за слушање уво засилувач за стари лица Бесплатен превозот S-109S

Достапно за нарачка
DEN 2495.52
DEN 2146.00
Достапност:


Внимание :
1. Руски клиенти : ве Молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,
инаку најверојатно нема да добиете пакет.
2. Сите клиенти, ве Молиме да го пополните точни мобилен/фиксен број и детален адреса во ред. Многу Благодарам!
Батерија апаратче за слушање глуво уво слушалки полни во компјутер S-109 S Бесплатен Превозот
Добредојдовте на својата цел.
апаратче за слушање може да се брод во рок од 2 дена кога е примено вашето плаќање ,ние пишуваме ниска прогласи вредност за да се избегне царинската данок ,arond $8-$10 .
Опис На Производот :
Детални Слики :
Оваа цена се вклучува 2 уреди за двете уши ,
Овој модел е за двете уши ,заштеда на пари
Лесно да се работи за стари лица,удобно звук ,слушнете добар глас во животот ,да разговарате со вашето семејство лесно,гледање ТЕЛЕВИЗИЈА,Имаат класа ,гледајќи се движат на средба ,поминувајќи го патот ,на глас може да се слушне
Двојно пакет
Прв пат полнење време е 8 часа ,по задолжен само 2-3 часа целосна.
Пакет содржина :
1 x апаратче за Слушање( на оваа цена вклучувајќи двојно уреди како што се покаже во слики ) 6 x Earplug(Различна Големина) 1 x упатството (англиски јазик) 1*компјутери чиста четка 1 USB полнач
Силна пакет ,може да се заштити апаратчиња за слушање и се дојде до вас . Компанијата Информации : Contol најдобар квалитет со КК ,Произведуваат Линија. Повратни информации од Купувачот :

За производот

Тип На Објект:
Уво Заштита
Број На Модел На:
S-109S
Материјал:
ABS
Бренд Име:
FEIE
Големина:
Small
Тип:
Аналогни батерија апаратче за слушање
Карактеристики:
Јасен звук, компактно тело
боја:
Беж
Користете толпата :
Претрес недела луѓе
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Предност:
Едноставни работи, независна моќ
Сертификат:
CE, ISO, ФДУ
Стил:
BTE(зад увото)
Propertie:
Рехабилитациона Терапија Материјали
Гаранција:
1 година

Избор на клиент