Млеко Бела Боја Половина Бисер Железо-на амбуланта корегирање Бисер Rhinestones 1440pcs ss10 3ММ Чевли Кристал И Свадба Декорација SOWOO

Млеко Бела Боја Половина Бисер Железо-на амбуланта корегирање Бисер Rhinestones 1440pcs ss10 3ММ Чевли Кристал И Свадба Декорација

Достапно за нарачка
DEN 427.20
Достапност:


ПРЕДМЕТ : JJLZZ10-ZZBAB4
БОЈА : МЛЕКО КЕРАМИЧКИ
МАТЕРИЈАЛ : Смола материјал
ИМАЈТЕ НА УМ ШТО СЛЕДАТ
3ММ КРУГ 1440pcs/многу
сите монистра се со лепак,може да се железо,Рамен грб со транспарентни лепило на грбот.
И кристал бисер е бел во свеж време,и малку жолто во долго време.и ако имате било какви барања,pls оставете ја вашата порака
Плаќање
1.Ние прифаќаме Али-плати.
2.Ако имате било какви посебни барања (боја, големина и количина), ве молиме слободно контактирајте со нас пред да се направи исплата.
Превозот
1.Општо земено,на производи ќе бидат испорачани во рок од 3 работни денови откако ќе се потврди цел.
2.Ние обично се користат DHL на бродот на производот,но ако се наоѓа во оддалечените области,Кина пост воздух mail,EMS и други изразат начини ќе бидат земени во предвид.
3.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и телефонски број, која се регистрирани на Али-експрес се точни. Ви благодариме!
4.Корисниците се одговорни за било обичај такси,увозни давачки и даноци кои се плаќаат од страна на својата земја.Ако не сте сигурни за сопствени правила,ве молиме проверете со вашиот сопствен прво.
Повратни информации
1.Вашето мислење е многу важно за нас.Ако сте незадоволни од било која причина,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да замине негативен фидбек на Али-експрес,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас.
2.Ако сте задоволни со нашите производи,ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек.Вашиот охрабрување ќе ни се задржи се движи напред
Нашите купувачот заштита само ја заштитува методи за плаќање на aliexpress како што е подолу.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да се чувствуваат слободни да contacr нас.
Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса пред завршувањето на плаќање.Ако сакате да се направи каква било промена ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас за побрзо, или ние ќе ви ја испратиме стоката на адресата која ја остави на редоследот на информации само. Следење на број ќе се ажурира на Али-експрес откако на вашиот објект е испраќаат. Ние не сме одговорни за било царински давачки,даноци,или такси.За повеќе детали
ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска испостава.
Ако не сте добиле вашиот парцела во рамките на 30days., ве молиме контактирајте не веднаш за помош.ние ќе ви одговори на e-mail во рок од 24 часа.
Време на испорака(ден) Азија, Австралија и Западна Европа Источна Европа, Африка, Северна Америка, Јужна Америка, DHL/UPS-от 3-4 3-5 3-5 5-10 3-5 5-10(данок) ЕМС 5-8 6-10 15-30 15-25 7-10
15-30(директна)
30-90(данок) Fedex ОДНОСНО 3-7 5-7 - 3-7 5-15(данок) Кина Пост 7-25 10-20 20-60 20-60 20-35
30-60(директна)
60-120(данок) HK Пост 7-15 7-25 15-60 20-50 20-50
30-60(директна)
60-120(данок)
Ние се обидуваме да се одржуваме високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас, ве молиме контактирајте со нас веднаш пред
ти се даде негативна или неутрална повратни информации, па ние би можеле да разберат вашата загриженост и го реши проблемот во прв пат. Ако не се слушне од нас во рок од 24 часа, ве молиме проверете ја вашата масажи во вашата пошта кутија и да се обиде да договор со нас преку трговија управување со е-маил или телефон ние сме секогаш тука, да се потрудиме да го реши вашиот проблем дозволете ни да се изгради здрава позитивни и просперитетна али заедница заедно!

За производот

Тип На Производ:
Rhinestones
Големина:
3MM
Бренд Име:
SOWOO
Употреба:
Чанти,Чевли,Облека
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
SS10
Обликот:
Круг
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Техника:
Топло-Fix
Лепило на Грбот:
Yes
боја:
млеко керамички
Материјал:
Епоксидна
Техника:
пегла на
објектот стил:
про-животна средина
Користат За:
пром фустан деверуша фустан свадба golves
Користат За:
облека додатоци Т кошула, Жени
Тежина:
11G
Дебелина:
Дебелина
Употреба:
Помине Уметност

Избор на клиент