Модерната Едноставни модни транспарентен акрилик род кујна wincabinet фиока се справува со копчиња plexiglass се справува повлекува 96mm 128mm 160mm
Новак - 5 %

Модерната Едноставни модни транспарентен акрилик род кујна wincabinet фиока се справува со копчиња plexiglass се справува повлекува

Достапно за нарачка
DEN 2304.00
DEN 2189.00
Достапност:


Опис На Производот :
Точка Бр : AC160
Материјали : цинк легура со акрил
Заврши : clear / сребрена
Големина на :
Должина : 40mm ширина : 14mm висина : 38mm една дупка
Должина : 120mm ширина : 14mm висина : 38mm Дупка простор : 96mm (3.75")
Должина : 150mm ширина : 14mm Висина : 38mm Дупка простор : 128mm (5")
Должина : 192mm ширина : 14mm висина : 38mm Дупка простор : 160mm(6.3")
Завртка : 25мм*2 парчиња со 1pcs рачка
Производот Се Покаже :
Топло информации :
Превозот време....................
1.Вашиот нареди објектот ќе биде предаден во рок од 2-7days, според различни предмети
2.EMS /ФЕДЕКС/UPS/DHL/ТНТ е околу 3-8days. Но, за одредишната царинска проверка или irressible причините,времето можеби задоцнување .
Гаранција и Гаранција ................
12 месеци Гаранција. Купи со доверба! Ние прифаќаме се враќа во рок од 7 дена. Ние ви обезбеди дека производите кои ги нудиме на сите вие сте на висок квалитет по поволна цена.
Повратни информации и Оценка ...............
1. Ние работиме напорно со твоите satisfication и ние ги цениме вашите позитивни 5 ѕвезди коментари.
2. Ако од која било причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. ние ќе ви одговори во рок од 24hours .
Царина & данок на увоз ............
Купувачот презема Увоз данок во својата земја. ние продавачот не може да се процени на царина и увоз доход. Бидејќи различни земји има има свој царинска политика
Прогласи вредност ....................
Ние обично ги прогласи пониска вредност на превозот товарен лист или фактура за непречено царинење во вашата земја. ако побарате од нас колку вредноста на товарен лист или на фактура. Ве молиме оставете порака за нас.
Превозот адреса ..................
Ве молиме бидете сигурни оставете точна адреса во вашиот превозот цел.
Ако сте Русија купувачот, ве молиме оставете ги вашите име и презиме. Русија поштенска политика правило дека само целосното име може да се добие вашиот пакет
Ако сте бразил купувачот, ве Молиме оставете ги вашите CPF број( cadastro де pessoa фијаско) само за царинење на царинската само.

За производот

Големина:
128mm, 96mm, single hole, 160mm
Тип:
Мебел Справи & Knob
Стил:
Модерна
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
AC160
Бренд Име:
Letspace
Теренот-ред Спецификации:
една дупка 96mm 128mm 160MM
Материјал:
цинк легура со акрил

Избор на клиент