мешани 10design црвениот цвет Печатени Памук Ткаенини за рачно изработени Шиење Материјал Комбинација Везана Завеса DIY занает 20*30cm Пот
Новак - 5 %

мешани 10design црвениот цвет Печатени Памук Ткаенини за рачно изработени Шиење Материјал Комбинација Везана Завеса DIY занает

Достапно за нарачка
DEN 137.28
DEN 131.00
Достапност:


Совршен за Декорација;
Име : Памук Ткаенини
Материјал : Памук
Големина : appox 20*30cm
Тежина : appox 6grams
Големина : мешани превозот
Пакет :
вклучувајќи 1pc * Памук Ткаенини

За производот

Бренд Име:
YOUNGWORLD
Техника:
Nonwoven
Шема:
Печатени
Функција:
Абразија-Отпорен На
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Стил:
Обична
Материјал:
Памук
Тип:
Памук
Модел На Numbe:
559370

Избор на клиент