50pcs/многу Персоналните мени морнарица едрење мени целиот сет на располагање MU018

50pcs/многу Персоналните мени морнарица едрење мени целиот сет на располагање MU018

Достапно за нарачка
DEN 959.52
Достапност:


Големина : 10*20cm
Забулвам : не се вклучени
Pls испратите вашиот текст да nancy_wang119 на hotmail.com со цел бројот на насловот, ние ќе се направи дизајн за вашата одобрување пред печатење тоа, ви Благодариме

За производот

Големина:
50pcs, 60pcs, 70pcs
Бренд Име:
CustomFest
Материјал:
250g бисер хартија или 300g мет хартија
Големина:
10*20 cm
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes
Настан & Партија Ставка Type:
Покана Картичка

Избор на клиент