Трговија на големо BLL SYMA X8 X8C X8G X8W X8HC X8HW РК Летало Резервни Делови 3-лист Пропелер Надградба Ножеви

Трговија на големо BLL SYMA X8 X8C X8G X8W X8HC X8HW РК Летало Резервни Делови 3-лист Пропелер Надградба Ножеви

Достапно за нарачка
DEN 211.20
Достапност:


BLL SYMA X8 X8 C X8 G X8 W X8 HC X8 HW РК Летало Резервни Делови 3-лист Пропелер Надградба Ножеви
Пакетот вклучува :
1 сет * Надградба на 3-лист Пропелер (4pcs)
(Напомена : 1. На Syma X8 G РК Quadcopter не е вклучена. 2. Ова не е оригинална Syma делови )

За производот

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Проп Заштитник
Тежина:
Y
Број На Модел На:
BLL01
Пакет:
Yes
Големина:
Y
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Избор на клиент