5 Бои, Супер! ELEPHONE VOWNEY Лајт Случај Кожа Полна Флип Телефон Маска,2017 Висок Квалитет Луксузен Телефон Додатоци На Продажба
Новак - 9 %

5 Бои, Супер! ELEPHONE VOWNEY Лајт Случај Кожа Полна Флип Телефон Маска,2017 Висок Квалитет Луксузен Телефон Додатоци На Продажба

Достапно за нарачка
DEN 205.92
DEN 187.00
Достапност:

5 Бои За Топло! За ELEPHONE VOWNEY Лајт Телефон Случај Кожа Маска,2016 Година Модни Луксузни Целосна Флип Кожа Стојат Телефон Предмети се Покриваат со бесплатен превозот,Фабрика Директни
Опис На Производот :
Добредојдовте на нашата продавница!доколку сте продавач,pls да контактирате со нас преку trademanager,јас верувам дека ние ќе направиме среќен трансакција од сега.исто така, ако се купувачот.јас ќе марка на вашиот парцела како подарок парцела,.тоа ќе биде добар подарок за вас или вашите пријатели. Детали за производот : Материјал : Висок Квалитет на Лудиот Коњ СТП Кожа Функција : Застане на Функцијата + Паричникот Стил (1 карта сопствениците) Бои : Црна + Злато+ розова + Роза + Сина Топло Прашува ВНИМАНИЕ(Pls забелешка) Заради вашиот различен следи поставување и осветлување, може да има некои боја разлика од вистинската точка.Но, ние гарантираме дека стилот е ист како на сликата покажува. ви благодариме и ве молиме љубезно ве молиме да се разбере. За било какви прашања ве молиме слободно да ни пишете, ќе одговори во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша прва цел. Пакет Содржина : 1 x phone случаи Производи Покаже
Испорака : 1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус за мали цел(цел Бразил транзит време 45-90 дена 2. Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број. 3 . Ако не ја прими стоката по 60 дена, ние ќе рефундирање на безусловно. Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции. Се разбира,можете, исто така, може да се земе $2 да се купи следење на број : ве Молиме контактирајте со нас пред да плати за тоа. Политика на враќање : 1. Нема причина враќање или повраток е unaccepted. 2. Се чувствуваат слободни да не контактирате во рок од 3 дена ако производот не работи според нашите вовед, фотографии со што се однесуваат на прашања е потребно. И ние ќе ви обезбеди најдобра услуга по или решение. 3. За било какви проблеми или конфузија во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт. 4. Наплата е да се продолжи во 7 дена по нашето миропомазание. Повратни информации и Внимание : 1. Ве молиме да ни остават postitive повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи. 2. Не двоумете се да не контактирате ако не сте задоволни со нашите производи. 3. Ако имате било какви барања на бои,модели,ве молиме оставете порака за нас.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро. 4. Ние поддршка трговија на големо цена,ве молиме контактирајте со нас ако ви треба голема количина. Топли И Нови Производи

За производот

Мало Пакет:
Yes
Функција:
Водоотпорен,Со Картичка Џеб,Потпирач,Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
дизајн:
Обична,Бизнис
Бренд Име:
Maxred
Карактеристики:
СТП Кожа
Тип:
Флип Случај
Големина:
100% Perfectly Match
Компатибилен Бренд:
за Elephone
боја:
Сина, Црна, Златна,Розова,Роуз
Врски:
лента стап
is_customized:
Yes
имаат камера дупка:
Yes
Број На Модел На:
За Elephone Vowney Лајт
Тип:
Случај

Избор на клиент