JRB-2056 Златна 20CM Ширина Sequin Сјајна ласерски Tassel Дополнителните Украси За Diy латинска Танц Облечи Костим Дома Декорација
Новак - 16 %

JRB-2056 Златна 20CM Ширина Sequin Сјајна ласерски Tassel Дополнителните Украси За Diy латинска Танц Облечи Костим Дома Декорација

Достапно за нарачка
DEN 4929.60
DEN 4141.00
Достапност:


добредојдовте на нашиот магазин
Опис На Производот
1. tassel раб .
2. Ширина : 20cm.
3. Должина : 30 метри по парче.
4. Модата Облека за Повод, Свадба, Партијата итн.

За производот

боја:
Црна
Шема:
Applique
Функција:
Дише
Техника:
Ткаени
Тип:
Tulle Ткаенина
Велур Ткаенина Тип:
Yes
Материјал:
100% Памук
Nonwoven Техника:
Игла-Удирани Со Тупаници
Плетени Тип:
Искриват
Тип На Производ:
Органски Материјал
Ширина:
20cm
Стил:
Dobby
Место на Потекло:
Сезоната:
Тип На Производ:
Топло Prompt:
Пакување :
30 метри по торба,
is_customized:
yes

Избор на клиент