Злато Сребро Црна, Сина Гитара Pendant Ѓердани Од Не ' Рѓосувачки Челик Музички Инструменти Изјава Шарм Ѓердан Мажи Жени Накит
Новак - 45 %

Злато Сребро Црна, Сина Гитара Pendant Ѓердани Од Не ' Рѓосувачки Челик Музички Инструменти Изјава Шарм Ѓердан Мажи Жени Накит

Достапно за нарачка
DEN 131.52
DEN 72.00
Достапност:


Злато Сребро Црна, Сина Гитара Pendant Ѓердани Од Не ' Рѓосувачки Челик Музички Инструменти Изјава Шарм Ѓердан Мажи Жени Накит
Објектот Информации Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : за 2.1*5.2 CM Боја :
Злато Сребро Црна, Сина Количина : 1 парче

За производот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
2.1*5.2 CM
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Мажи
Бренд Име:
wj.јао
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
about 60cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
НЕМА.168
боја:
Злато Сребро Црна, Сина
Пол:
Жени Мажи, Момчиња, Девојки Унисекс Љубители Дами
Повод:
Годишнината Ангажман Божиќ Подарок Партија Свадба
is_customized:
Yes

Избор на клиент