Висок Квалитет на Година Нови 7CM Шарени Полиестер Свила Врзуваат за Мажи Моден Бренд Grarete Corbatas Бизнис Вратоврска Вратоврска Подарок Кутија
Новак - 36 %

Висок Квалитет на Година Нови 7CM Шарени Полиестер Свила Врзуваат за Мажи Моден Бренд Grarete Corbatas Бизнис Вратоврска

Достапно за нарачка
DEN 939.84
DEN 601.00
Достапност:


Висок Квалитет на 2016 Година Нови 7 CM Шарени Полиестер Свила Врзуваат за Мажи Моден Бренд Grarete Corbatas Бизнис Вратоврска Вратоврска Подарок Кутија
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybooker;Т/T;western union. П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Пакет помалку од 2 Kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната која е бесплатна испорака до 26 земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2 Кг, купувачите треба да си дозволат целиот превозот цена . П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. П : јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? А : Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!

За производот

Тип На Објект:
Врски
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Број На Модел На:
MOE-A
Врски Тип:
Вратот Вратоврска
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Шарени
Големина:
One Size
Бренд Име:
Manoble
Материјал:
Полиестер

Избор на клиент