создаден 20mm 60mm X удар CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

создаден 20mm 60mm X удар CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

Достапно за нарачка
DEN 6705.12
Достапност:


CXS Серија двојно-вратило пневматски воздух цилиндар

За производот

Број На Модел На:
CXS 20X 60
Тип:
Цилиндар
Тип:
CXS Серија двојно-вратило
Создаден Големина:
20mm
мозочен удар големина :
60mm

Избор на клиент