WZSM трговија на Големо Нови LCD Flex Видео Кабел за Asus X51 X51R X51RL X51C X51H T12 T12R X58
Новак - 5 %

WZSM трговија на Големо Нови LCD Flex Видео Кабел за Asus X51 X51R X51RL X51C X51H T12 T12R X58

Достапно за нарачка
DEN 526.56
DEN 500.00
Достапност:


Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео Кабел
Гаранција : 90days
Пакетот вклучува : лаптоп, Лцд Кабел
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош.

За производот

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Број На Модел На:
T12
Бренд Име:
WZSM
Тип:
Аудио И Видео

Избор на клиент