42 боја мешани жолт цвет Печатени памук Ткаенини за рачно изработени Шиење Комбинација Везана Завеса DIY занает 20*30cm Пот
Новак - 5 %

42 боја мешани жолт цвет Печатени памук Ткаенини за рачно изработени Шиење Комбинација Везана Завеса DIY занает 20*30cm Пот

Достапно за нарачка
DEN 478.56
DEN 455.00
Достапност:


Совршен за Декорација;
Име : Ткаенина
Материјал : памук
Големина : appox 20*30cm
Тежина : appox 7.5 грама
Големина : Мешани превозот
Пакет :
вклучувајќи 1pc * Ткаенина

За производот

Бренд Име:
YOUNGWORLD
Стил:
Обична
Техника:
Nonwoven
Функција:
Абразија-Отпорен На
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Печатени
Материјал:
Памук
Тип:
Памук
Модел На Numbe:
437788

Избор на клиент