5s Луксузни Меки Силиконски TPU Задниот Поклопец Случај за iPhone 7 7 Плус 6 6s Плус Телефон Торба Анти-Удар Fundas Coque Случај за iphone 5 SE
Новак - 20 %

5s Луксузни Меки Силиконски TPU Задниот Поклопец Случај за iPhone 7 7 Плус 6 6s Плус Телефон Торба Анти-Удар Fundas Coque Случај

Достапно за нарачка
DEN 320.64
DEN 256.00
Достапност:

ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме прочитајте го пред да го поставите цел, ви благодариме!!!
1. Ако вашиот вкупен цел износ е помалку од $5.00, ние ќе бесплатен превозот преку 4 PX Сингапур Пост НП Про, БЕЗ следење за мали наредби (ќе видите парцела престој во Кина, не се грижи за тоа, тоа не е тука).
Ако сакате со следење, превозот начин ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Ali Express Стандард Превозот или e Packet или DHL или UPS-от, но тоа ќе трошат повеќе пари за превозот.
2. Нема Спор ве молиме : ве Молиме не го отворите спор во рок од 60 дена (Бразил 90 дена) , тоа е несакана, ајде да ги задржи добрите деловни односи, ви Благодариме за вашиот вид разбирање.
а. Ако се Потврди Време доаѓа наскоро, но се уште не добиваат вашата нарачка, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе се прошири и датум на испорака за вас.
б. Ако по 60 дена (Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со мене (Цел Порака или да Испратите Порака до Купувачот), јас ќе целосна наплата на пари за вас.
5s Луксузни Меки Силиконски TPU Задниот Поклопец Случај за i Phone 7 7 Плус 6 6s Плус Телефон Торба Анти-Удар Fundas Coque Случај за iphone 5 SE

За производот

Материјал:
За iPhone 5 5s SE, За iPhone 6 6s, За iPhone 6 6s Плус, За iPhone 7, За iPhone 7 plue
Бренд Име:
mksup
Мало Пакет:
No
Тип:
Половина завиткани Случај
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 5,iPhone 5s,iPhone SE,iPhone 6,iPhone 6s,iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус,iPhone 7
Големина:
For ipone iphon ihone ifon aifon i phone tele phone shell carcaso capa
is_customized:
estuche glitter Retro vendita etui calda joli balr coque capa fundas
Место на Потекло:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes,vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
Материјал:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
Број На Модел На:
5s Луксузни Меки Силиконски TPU Задниот Поклопец Случај За iPhone 7 7 Плус
Карактеристики:
За iPhone iPhone 5 5S SE За ipone iphon ihone ifon aifon јас
Најчестиот Вид:
За iPhone покрие funda покрие Задниот Поклопец Случај за iPhone течни
Водоотпорен:
За iPhone телефон школка покрие 7 7 Плус 6 6s Плус на Телефон
Димензии:
За iPhone 5 5s SE покрие додаток покрие Торба Анти-Удар Fundas
Инсталација:
За iPhone 5 5s SE телефон celular покрие Coque Случај за iphone 5 SE
дизајн:
Егзотични,Симпатична,Спортски
Број На Модел На:
estuche сјајот Ретро vendita etui calda joli balr coque capa fundas
feature1:
vente chaude Pasteque канал врати cuaderno estojo juventus hoesjes
feature2:
симпатична girly модни додатоци најголемиот дел vendita calda positivo бод capa carcasa

Избор на клиент