SWEETGO Правоаголник послужавник за cupcake бела свадба торта алатки за прикажување декорација плоча партија настан дома декорација bakeware
Новак - 22 %

SWEETGO Правоаголник послужавник за cupcake бела свадба торта алатки за прикажување декорација плоча партија настан дома декорација

Достапно за нарачка
DEN 720.00
DEN 562.00
Достапност:


започнете
крајот

За производот

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Торта Алатки Тип:
Стои
Број На Модел На:
15119
Материјал:
Метал
Сексуално Сугестивна:
No
Бренд Име:
SWEETGO
Функција:
Еко-Пријателски
Непристојни Слика:
No
Име :
cupcake лента
боја:
Бела/бронза/розова
Материјал:
железо метал
Големина:
30*10cm
користат за:
cupcake/десерт/Бонбони/ lollipop
Повод:
Свадба/партија/настан/dinnerware/табела декорација/чоколадо
Потекло:
Кина
Пакување:
Добар пакување
превозот:
15-50 дена пристигне
Количина:
1 Парче

Избор на клиент