F024 Црево Barb Проток на Вода Сензор Сала Проток Сензор Switch Проток Метар Flowmeter Вода Контрола Контра 0.3-6L/мин

F024 Црево Barb Проток на Вода Сензор Сала Проток Сензор Switch Проток Метар Flowmeter Вода Контрола Контра 0.3-6L/мин

Достапно за нарачка
DEN 158.40
Достапност:

Answer : ___________________________ Note :
1)забрането е да се Драматично влијание или хемиската ерозија
2)забрането е да се фрли или судир
3)На температура од Медиум не треба да биде повеќе од 120 степени
Опис :
1.Црево Barb
Надворешниот дијаметар : 7mm
Внатрешен дијаметар : 3.5 mm
2.Појдовни Жица :
1) Црвена Жица ВО Поврзете на +
2) Жолта Жица НАДВОР Сигнал Излез
3) Црна Жица GND Поврзете се на -
4) Зелена Жица Р Температура Смисла(не Може да вклучуваат)
Фреквенција : f=(56*П)±2%
Протокот спектар : 0.3-6 L/мин
Дозволувајќи им на притисок : 0.8 Mpa

За производот

DIY Материјали:
Водовод

Избор на клиент