Жешка ! ADIN Метал Bluetooth Звучник 10W Мини Вибрации Говорникот, Мобилни Безжични Компјутерски Мали Subwoofer Вибрации на Звукот Јазик
Новак - 21 %

Жешка ! ADIN Метал Bluetooth Звучник 10W Мини Вибрации Говорникот, Мобилни Безжични Компјутерски Мали Subwoofer Вибрации на Звукот

Достапно за нарачка
DEN 2584.32
DEN 2041.00
Достапност:

Општи спецификации Османлиите 30. Напојување вградена литиум батерија, 3.
ADIN Метал Bluetooth Звучник 10 W Мини Вибрации Говорникот, Мобилни Безжични Компјутерски Мали Subwoofer Вибрации на Звукот Јазик
Параметар 1.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. Проширена меморија не е поддржан 18. Бренд : Adin 2.Два месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Наведени Март 2, 2013 4. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Звучен извор : мобилни телефони, MP3, MP4, таблети и сл.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Метална школка материјал 25. Применливи производи мобилни компјутерски таблет 31. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив. Излезна моќност 10 W 11. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Време на полнење : 2-3 часа; 16. Ефективната растојание од 10 метри 21. Капацитетот на батеријата 650m Ah 9. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. 360 ° Hi Fi Опкружувачки Звук Пакет листа 1* ADIN вибрации говорникот; 1* Прирачник (само на англиски јазик); 1* USB кабел; 1* ПОМОШЕН линија; 1* Резервна гума подлога; 1* сандак. SNR ≥75d B 12. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Фреквентен опсег 60 Hz-18 KHz 10. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Тип Bluetooth Звучник 6. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Работата копчиња 22. Репродукција формати WAV, MP3, WMA, МАЈМУН, FLC 24. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. поддршка за други формати 26. Говорници на вредноста на режимот на копчето 27. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Не се прикаже 23. Полнење на Располагање : литиум батерија, USB кабел 17. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Должина 4 часа репродукција 15.

За производот

екран:
Yes
Кабинетот Материјал:
Метал
Канали:
3 (2.1)
Број На Модел На:
B1BT
комуникација:
ПОМОШЕН,Bluetooth
Батеријата:
Yes
Гласовна Контрола:
No
PMPO:
10W
Извор На Енергија:
Батеријата
Поддршка СТАН:
No
Излезна Моќност:
Други
екран:
No
Материјал:
Метал
Звучник Тип:
Преносни
Фреквентен Опсег:
60Hz-23KHz
Репродукција Функција:
Други,MP3,Радио
Интелигентни Личен Асистент:
Никој
Водоотпорен:
No
Вграден Микрофон:
Yes
Број на Звучникот за Куќиште:
1
Поддршка Apt-x:
No
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Далечинска Контрола:
No
Функција:
Никој
Аудио Crossover:
Полн Опсег
Бренд Име:
Adin
Wi-Fi Музика:
Никој
Посебна Карактеристика:
Мини, Безжични, Преносни
PMPO:
10W
Аудио Излез:
Dual
AirPlay:
Yes
комуникација:
Безжичната
Говорникот Структура:
Запечатени
Звучник Тип:
Мини
Говорникот Класификација:
Subwoofer
Интерфејс Тип:
USB
Безжична Тип:
Bluetooth

Избор на клиент