година нови Стоматолошки за Еднократна употреба, гумени прст cot стоматолошки материјали Scaler 500g за 1000pcs / торба
Новак - 5 %

година нови Стоматолошки за Еднократна употреба, гумени прст cot стоматолошки материјали Scaler 500g за 1000pcs / торба

Достапно за нарачка
DEN 810.24
DEN 770.00
Достапност:

Име : расположливиот прст cot Пакување : 500g / торба

За производот

Тип На Објект:
Белење На Заби
Состојка:
Гума
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
500g
Број На Модел На:
R01

Избор на клиент