TAOFFEN Големина 32-48 Жени Висока Пета Чипка-up Чизми Посочи Пети Чевли Канцеларија Дами Botas Глуждот Коленото Кратки Чизми Обувки
Новак - 49 %

TAOFFEN Големина 32-48 Жени Висока Пета Чипка-up Чизми Посочи Пети Чевли Канцеларија Дами Botas Глуждот Коленото Кратки Чизми

Достапно за нарачка
DEN 2431.68
DEN 1240.00
Достапност:


За производот

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 12.5, 13
Бренд Име:
taoffen
Горниот Материјал:
Синтетички
Подигнете Висина:
Глуждот
Затворање Тип:
Чипка-Up
Подигнете Тип:
Мотоцикл чизми
Пети Форма:
Посочи Пети
Пета Висина:
Висока (5cm-8cm)
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Број На Модел На:
TA
Сезоната:
Зима
Insole Материјал:
TPR
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Со Платформи:
Yes
Платформа Висина:
0-3cm
is_handmade:
Yes
Обвивка Материјал:
Краток Кадифен
Вратило Материјал:
Синтетички
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Крстот-врзани
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Чизми
ЕУР големина:
32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48
Пета Висина:
7cm
Платформа:
0.5 cm
окно:
10cm
Отварање На Багажникот:
24cm
Сезоната:
Пролет, есен зима
Конструкции:
рачно изработени
is_customized:
Yes

Избор на клиент