1pcs 3.7 M 12Flags Црна Точка Црвена Роза Бебе Партија Свадба Снимање Знаме Банер Декорација Семејниот Дом Роденден Ѕид Деко Pennant

1pcs 3.7 M 12Flags Црна Точка Црвена Роза Бебе Партија Свадба Снимање Знаме Банер Декорација Семејниот Дом Роденден Ѕид Деко

Достапно за нарачка
DEN 387.36
Достапност:


1pcs 3.7 M 12 Flags Црна Точка Црвена Роза Бебе Партија Свадба Снимање Знаме Банер Декорација Семејниот Дом Роденден Ѕид Деко Pennant
Големина на :
Должина : околу 3.7 m
секој еден има 12pcs знамиња
секоја знаме големина : 17*22*22cm
Боја : како на сликата
Материјал : крпа
Пакет : 1pcs/многу
Се користи за : речиси повод decoraton да заличи на атмосфера,на пример, свадба, роденден и така натаму.
Answer : ___________________________ Note :
Бојата може да биде темно или светло поради PC екран,ве молиме да се разбере.

За производот

Повод:
Ноќта на вештерките,Роденден,Забава,Децата Ден,Нова Година,Божиќ,Велигден,денот на Благодарноста
Број На Модел На:
M536
Бренд Име:
QINGWANG
is_customized:
Yes
Производ Класификација:
Банери
Материјал:
Платно

Избор на клиент