1Pair 8 Заби, Канџи Гума Манган Челик Мраз Crampons Не се Лизга Чевли Покрие Синџир Мраз Gripper Отворено Ски Снег Crampons

1Pair 8 Заби, Канџи Гума Манган Челик Мраз Crampons Не се Лизга Чевли Покрие Синџир Мраз Gripper Отворено Ски Снег Crampons

Достапно за нарачка
DEN 1386.72
Достапност:


1 Pair 8 Заби, Канџи Гума Манган Челик Мраз Crampons Не се Лизга Чевли Покрие Синџир Мраз Gripper Отворено Ски Снег Crampons
Бренд : Nature Hike
Бренд Име : Отворено Crampons
Предмет Бр. : NH15 B001-Б
Големина : 18cm(Дијаметар)
Тежина : 303g/Парови
Материјал : TPT гума+ Манган
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Answer : ___________________________ Note : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување.
Мало и на големо се сите добредојдени! Се чувствуваат слободни да не контактирате за повеќе селекции! Било Истрага, pls се чувствуваат слободни да не контактирате, нашите ќе ви одговориме во рок од 12-24 часа најмногу.

За производот

Бренд Име:
Naturehike
Големина:
M
Тип:
Џеб, Мулти Алатки

Избор на клиент