2 панели платно сликарство Модуларен слики гроздобер цвет сликарство поставување спреј сликата за модерна дома декор кујна платно ѕид уметност
Новак - 20 %

2 панели платно сликарство Модуларен слики гроздобер цвет сликарство поставување спреј сликата за модерна дома декор кујна платно

Достапно за нарачка
DEN 417.60
DEN 334.00
Достапност:


За производот

Големина (Инчен):
30cmx45cm x2pcs, 40cmx60cm x2pcs, 50cmx70cm x2pcs
боја:
Без рамка
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
172
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
оригиналниот:
No
Бренд Име:
ѕидот cooing
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Две-слика Комбинација
Обликот:
правоаголник
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство

Избор на клиент