Кориснички 2.5 Метри висок LED осветлување гумени колона промена на бојата на водата форма кренат столб за екран light-up играчка

Кориснички 2.5 Метри висок LED осветлување гумени колона промена на бојата на водата форма кренат столб за екран light-up играчка

Достапно за нарачка
DEN 9120.00
Достапност:


100% вистински фотографии се направени во нашата фабрика,квалитет гарантиран и добредојдовте цел.
Бесплатен превозот информации :
Почитувани купувачи,бидејќи различни превозот стапки за различни земја и области,нашиот бесплатен превозот е заснован на северна Америка,Европа,Австралија и Азија.ако не ви припаѓа на овие земји и области, pls контактирајте нè за потврда на превозот цена пред да се направи исплата. ви благодариме за вашиот вид разбирање.
Тип на објект
LED lighte-up inflatables
Име на производ
Кориснички 2.5 Метри висок LED осветлување гумени колона промена на бојата на водата форма кренат столб за екран light-up играчка
Материјал Оксфорд ткаенина
Големина
2.5 Метри висока
цената вклучува
Компресор, јажиња, sandbags, поправка колекции, LED светилки
погоден за
Партија, свадба, промоции и така натаму.
Превозот Совети
1.Ве молиме внесете детални примачот информации,вклучувајќи име,одредена адреса,поштенски код,тел,така што можете да добиете на вашите стоки побрзо, без одлагање.
2.Ве молиме бидете сигурни дека бојата што сакате,нашиот систем ќе брод автоматски,генерално,се менува бои не дозволува.
Payment Terms
1.Ние прифаќаме alipay на Aliexpress.
2. Што може да се плати од страна на T/T
3,Western Union
Delivery Details
1 Во Светот Превозот.Освен некои земји и APO или FPO адреси.
2.Наредбите обработени навремено плаќање по верификација.
3.Ние само брод да се потврди цел адреса, вашата цел адресата мора да одговараат на вашите примачот адреса.
4.Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит време можеби повеќе за време на празниците.
5. Ако не сте добиле објектот во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е да се добие на клиентите задоволство.
Се Враќа&Наплата
1.Продажба на мало и големо.
2.Ако не сте задоволни со предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или враќање на пари, ве молиме контактирајте ме кога ќе се вратите назад.
3.Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во нас во текот на периодот (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни дефект е и ни даде цел број.
4.Ruturn превозот цена е платена од страна на купувачот.
За НАС
1. Увозни давачки, даноци, цени и брокерските провизии,кои типично се собираат по испораката или пикап,се на купувачот одговорност и не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава пред наддавање/купување за да се утврди она што трошоците ќе биде, и да се обезбеди објект што се купување е легална во својата земја.
2. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако e-mail не се одговори,ве молиме да ја препратите,ќе се одговори што е можно поскоро.
3. Сериозни купувачот само! Ве молиме место цел само ако вие се согласувате со сите услови.
Повратни информации
1.Ние ќе остави Позитивни Повратни информации по добивањето на плаќање.
2.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
3.Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе ви ги даде задоволително решение пред да ја напушти Неутрален или Негативен Фидбек.

За производот

Карактеристики:
Блескави
Бренд Име:
BingoQiMO
Возраст Опсег:
> 3 години
Број На Модел На:
BG-A0849
Пол:
Унисекс
Предупредување:
избегне остри
Материјал:
Најлон
Тип На Објект:
Декорација
Име:
Кориснички 2.5 Метри висок LED осветлување гумени колона
Големина:
2.5 M high
Материјал:
Oxford најлон платно
Рок на плаќање:
ТТ Wester Унија Paypal
Превозот начин:
Воздушен, поморски, изречни
Употреба:
Партија, декорација
Обичај:
Yes
Додатоци:
компресор, јажиња, sandbags, поправка колекции, LED светилки

Избор на клиент