RAINFUN посветен автомобил wiper ножот за Citroen C4 Aircross(12-) Природна Гума 24+21 Автомобил Wiper авто шофершајбната wiper
Новак - 22 %

RAINFUN посветен автомобил wiper ножот за Citroen C4 Aircross(12-) Природна Гума 24+21 Автомобил Wiper авто шофершајбната wiper

Достапно за нарачка
DEN 1001.76
DEN 781.00
Достапност:

Ве молиме бидете сигурни дека ќе го купи стакло стилови и големини. Ние прифаќаме Alipay. За испорачување непречено и брзо.
!!!!!
Ве молиме проверете го вашиот автомобил LHD или RHD внимателно пред цел.
Ако вашиот автомобил е RHD диск (PLS проверете возачот, ако тоа е во десната рака на автомобилот = RHD) , ве молиме дозволете ни да знаеме, wiper на ветер можат да бидат различни.
Брод во Јужна Америка, Средниот Исток, Источна Евра, Африка околу 15-30 работни дена.Ви благодариме!
Бидејќи потекло и година на автомобили се различни, стакло стилови и големини може да
се разликуваат.Контактирајте со нас пред да замине никакви негативни на неутрален повратни информации.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Одлуката на нас е
конечна.
Може исто така да треба задните wiper, кликнете на следната фотографија за линк :
ПОВРЗЕТЕ се :
ПРОИЗВОД ДЕТАЛИ :
ИНСТАЛАЦИЈА :
КУПУВАЊЕ ПРИРАЧНИК : BFORE ЦЕЛ :
1.Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на
информации за производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила.Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања што се
одговорност на превозот услуга.Предмети вратени по 7 дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ :
ЗА CITROEN C4 AIRCROSS (12-)
ГОЛЕМИНА : ВОЗАЧОТ СТРАНА : 24" (600mm)
ПАТНИКОТ СТРАНА : 21" ( 525mm )
Ве молиме Потврди големината кога ќе го поставите цел. Бесплатен превозот за да одберете земји. Затоа, вашите повратни информации е
исклучително важно за нас. ПЛАЌАЊЕ :
1.Сите предмети што многу да се врати во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите или
размената на стоки.Ние брод објектот преку EMS, DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ или Воздухопловната.Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со помалку данок или данок на увоз, ние може да се
да ја прогласи како пониска вредност како што треба.UPS-от, DHL, FEDEX и TNT express превозот обично се 3-5 работни дена во зависност од
земјата доставени до.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ние можеме да брод на објекти преку други курир. Вашиот плаќаат за цел ќе се третираат како вашата потврда на податоци.Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее.Ние само ќе брод да ја стандардната адреса во alipay, ако не информира нас.Време на испорака
а. Ве молиме проверете ги превозот и пакување листа за детали.Бесплатен превозот :
а.Тоа ќе потрае 1-2 работни дена за превозот во Кина. HK регистрирани воздухопловната :
Како и обично, на брод во Азија, Западот Евра, Северна Америка околу 7-15 работни дена. ПОВРАТНИ информации :
1.Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, plese контактирајте со нас за
детали.Нашата компанија е во близина на најголемиот авто делови на пазарот на Кина, па ние сме многу среќни да се
најдете било додаток или други производи што сакате.Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве молиме оставете ни активен повратни информации.Купувачот е одговорен за сите превозот на трошоците направени. УСЛОВИ :
1. ПРЕВОЗОТ :
1.Предмети се испраќаат само по уплата.Ние обезбедуваме 6 месеци гаранција.EMS изразат испорака обично трае 5-8 работни дена во зависност од земјата доставени до. Ние ќе работиме со вас да се
slove никакви проблеми .

За производот

Материјал Тип:
ПЛАСТИКА, ЖЕЛЕЗО И ГУМА
Објектот Висина:
4inch
Citroen C4 Aircross-Година:
2012,2013
За Возило Брендови/Модел:
Citroen
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Citroen Модел:
c4 aircross
Име На Модел:
S-610
Бренд Име:
RAINFUN
Специјални Функции:
ЈА ИЗБРИШАТ ШОФЕРШАЈБНАТА ВОДА И ВЕТЕР
Објектот Ширина:
4inch
Објектот Тежина:
0.6kg
Големина:
24+21(ИНЧИ)
Објектот Должина:
28 inch
Автомобил Производител:
Citroen
Година:
12-
Автомобил Направи:
CITROEN C4 Aircross

Избор на клиент