Kabaneri на Железо Тврдина Koutetsujou не Kabaneri Mumei haori yukata јакна cos komono Cosplay Костим

Kabaneri на Железо Тврдина Koutetsujou не Kabaneri Mumei haori yukata јакна cos komono Cosplay Костим

Достапно за нарачка
DEN 4799.52
Достапност:


вклучуваат вратот поклон фустан јакна половината бенд чорапи
Големина

За производот

Големина:
XS, S, M, L, XL, One Size
Извор:
големина на табелата
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Компоненти:
Фустани
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Edea
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Знаци:
Цртан Лик Костимите

Избор на клиент