6Pcs/Set,weasel коса, Нокти форма акрилик четка Сина Висат Златна Опашка Дрво род масло боја четка уметност резерви бесплатен превозот
Новак - 10 %

6Pcs/Set,weasel коса, Нокти форма акрилик четка Сина Висат Златна Опашка Дрво род масло боја четка уметност резерви бесплатен

Достапно за нарачка
DEN 414.24
DEN 373.00
Достапност:


За производот

Бренд Име:
Zhouxinxing
Растворливи Или Не:
боја
Доведе Цврстина:
B
Возраст:
>3 години
Тип:
Paintbrush
Тип:
Масло четка
Број На Модел На:
6 одговара
Рачка Материјал:
Дрво
Големина:
31cm
Губење на материјал:
Weasel Коса

Избор на клиент