2017 Нов автомобил прозорец налепница Panty Dropper V2 Decal Винил Налепница FCK JDM Евра Лебдат Намали Став Illest Црна или Бела

2017 Нов автомобил прозорец налепница Panty Dropper V2 Decal Винил Налепница FCK JDM Евра Лебдат Намали Став Illest Црна или

Достапно за нарачка
DEN 106.56
Достапност:


2844024264216288 Топла Продажба US $ 2.98 /парче US $ 4.11 /set US $ 11.17 /парче US $ 20.69 /парче US $ 2.68 /парче US $ 2.58 /парче US $ 1.65 /парче US $ 8.98 /парче US $ 1.39 /парче US $ 0.85 /парче US $ 4.59 /парче US $ 1.97 /парче US $ 3.69 /set US $ 1.17 /парче US $ 2.98 /парче
Висок квалитет на винил налепница. Добро затворени простории или на отворено. Налепници компјутер се намали со користење на високо-крај Роланд катер и ќе се држиме до речиси секоја мазна, чиста површина. Држи ги на вашиот автомобил прозорец, возило тело/браник, лаптоп, Play Station или дури и вашиот i Pad!
1 x Автомобил налепница

За производот

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
AT00683
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
LARATH
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Објектот Должина:
9inch
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Ширина:
3.4inch
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Материјал Тип:
Налепница

Избор на клиент